Community coaching s Monikou Barton

10. 12. 2012
Community coaching s Monikou Barton

Pokud Vás zajímá, jak by se dalo využít koučování v komunitní práci, srdečně Vás zveme na setkání s Monikou Barton (http://www.tedxbrno.cz/prednasejici/monika-barton/), kde Monika představí:

  • co je „community coaching“ a jaká jsou jeho specifika,
  • výhody využití koučování v komunitní práci,
  • vybrané nástroje a modely pro CC (ukázky),
  • inspirace z Nového Zélandu – několik projektů, které změnily život lidí v regionech,
  • aplikace CC u nás – diskuse,
  • využití CC v současném prostředí (jak proměnit nespokojenost a vztek v lepší budoucnost)

Hodnocení Moniky Barton

Ahoj Brňáci, tak mám díky vám zase jednou pocit, že je na světě víc lidí, co jsou pěkně usazeni v zeleném patře sdílení. Nadchli jste mě a moc děkuji za vše – včetně vysvětlení podstaty „rozjezdů“ a funkce „černého obelisku“.
Monika Barton

Vaše hodnocení 1

Moc příjemné odpoledne a skvělá inspirace! Díky Vlastě i Monice!
Ondráš Přibyla

Za včerejšek všem velké díky, byla jsem s vámi moc ráda

Lenka Olsanska

Pro mě to bylo inspirativní rozšíření obzorů. Rád jsem vás potkal a těším se na další akce s podobným zaměřením. Výborně využité sobotní odpoledne. Díky!
Aleš Vrána

 

Slidy

Vaše hodnocení 2

Setkání s Monikou Barton na téma „Komunitní koučink“ bylo velmi příjemně stráveným časem. Mile mě překvapil útulný prostor COWO Brno, který byl jako dělaný pro komunitní setkání. Vytvořili jsme tak komunitu komunitních koučů, které zajímalo, jak lidi v komunitě motivovat, na čem nejčastěji komunity selhávají a v čem se jim naopak daří nejvíc. Snad si každý našel způsob, jak může pomocí komunitního koučinku podpořit právě tu svoji komunitu.
Lucie Konečná

Dnešní setkání pro mne bylo další inspiraci do života, ne jen příjemné stráveným odpolednem, ale odpolednem, které mne zas ukotvilo v mých hodnotách… Je skvěle, že je v Brně prostor, který posiluje networking tohoto druhu…‘ :) Díky za organizací…
Ida Kodrlová

Dobrá akce, dobré prostředí, dobří lidé – na těch to vždycky stojí…COWO prostředí se mi líbilo jakbysmet, skoro jsem si říkal, že škoda že dělám v „korporaci“ :-). Téma Komunitního koučinku bylo výborná inspirace, v konečném důsledku k použití kde se podívám. Kromě jiného jsem si odnesl brouka v hlavě, jakže je to s tím leadrovstvím a novou dobou – takže „u mě dobrý“
Ales Demjan

Fotogalerie

Jeeej! Nepodařilo se nám najít váš formulář.

 


Projekt provozuje CONSO EMINENS s.r.o. © 2017