Hledáme DUO COWO manažerů

28. 3. 2013

V COWO se toho děje spousta. To víte, pokud nás aspoň trochu sledujete. Skvělé akce, semináře, setkání, parádní projekty. A musíme přiznat jednu věc: už na to prostě nestačíme. Proto jsme se rozhodli najít pár lidí (opravdu dva), kterým dává naše činnost smysl a kteří by byli rádi součástí COWOděníJejich pracovní název je Velký a Malý COWOmanažer.

Co budou mít na práci a co jim za to nabízíme? Nečtěte dále, pokud sháníte placenou pracovní pozici. Máme pro vás spoustu benefitů, od kontaktů, přes smysluplnou činnost, po kancelář, zasedačku a získávání zkušeností. Peníze mezi nimi ale nejsou. Ani jedna z těch pozic není placená.

Velký COWOmanažer:

Je člověk který pomáhá řešit denní chod COWO, pomáhá vymýšlet koncepci, stará se částečně o administrativu. Ví o chodu COWO první poslední a je to hlava otevřená. Zásobovatel nápady a vrchol sociální pyramidy, kterou se COWO v mnoha ohledech stalo.
Na oplátku dostává takový člověk automatický volný přístup do COWO a na kurzy a může zdarma využívat všemožné další výhody, které COWO nabízí – a kontakty to všechno teprve začíná.

CHCI BÝT VELKÝ COWOMANAŽER

Malý COWOmanažer:

Je podpora velkého, která hlavně pomáhá zajišťovat akce, kurzy, semináře a sama přichází s nápady, jak socializovat a zlepšovat naše COWOvychytávky. Na oplátku dostává možnost zdarma chodit na kurzy, nabírat zkušenosti a částečně využívat prostory, které má COWO k dispozici.

CHCI BÝT MALÝ COWOMANAŽER

Zaujali jsme vás? Ozvěte se a staňte se nedílnou součástí COWO. Změní vám to život.

Chci být COWO manažer

  • Můžete připojit váš životopis nebo jiný soubor. Je to na vás :-)
  • Je na vás někde odkaz? Linkedin, Twitter, blog, apod?
  • Čím jsme vás zaujali? Máte dotazy nebo upřesnění? Napište sem.

Projekt provozuje CONSO EMINENS s.r.o. © 2017