Kurz Letem světem značek

12. 3. 2013
Kurz Letem světem značek

Mladí i starší, zkušení i marketingem nepolíbení, podnikatelé i pouzí zvědavci. Taková pestrá směsice se sešla na vyprodané premiéře mého kurzu Letem světem značek. A přesně tak jsem to chtěl. Kurz to byl úvodní, tedy možná povrchní, ale snažil jsem se úplným laikům ukázat, jak spletitý a zajímavý je svět značek a zároveň těm zkušenějším přinést inspiraci, že jsou další metody a modely, jak se značkou (třeba i svojí) pracovat, jak ji budovat a hýčkat. 5 existujících nebo plánovaných značek jsme pak ve skupinách povrtali a vznikl z toho nejeden dobrý nápad.

Ohlasy mě utvrdily v mém předpokladu, že milovaný i zatracovaný svět velkých značek, bohatých agentur a sofistikovaných poradců je nesmírně užitečné srozumitelně přinášet i laikům, nadšencům, podnikatelům a všem, které baví něco tvořit. Proto se můžete těšit na pokračování kurzu nebo se na LSZ zajet podivat i do Ostravy nebo Prahy.

Detail kurzu

http://www.naucmese.cz/kurz/letem-svetem-znacek

 

Protože never stop pushing mindless ideas.

Detail kurzu: http://www.naucmese.cz/kurz/letem-svetem-znacek

Zkušenosti účastníků

Rád bych se rozepsal, ale bohužel nemám čas a pokud to neudělám hned, tak nenapíši nic, ale to také nechci… Lektor výborný, děkuji za předávání zkušeností (i když bylo opravdu málo času) léta praxe z prezentací jsou znát, umí naslouchat, rád diskutuje, ví co je pokora – přeji mu hodně štěstí a já sám se těším na každé setkání…
(Jirka Karbula)

Inspirující akce ve velmi pěkném prostředí. Líbilo se mi, že nešlo jen o přednášku a hlásání dogmat, ale že jsme jako účastníci museli přemýšlet a nakonec si i hrát a vymýšlet :-)
Na lektorovi je vidět, že je nejenom odborníkem z praxe, ale také že je do tématu skutečně nadšený.
Na semináři se mu podařilo vytvořit přátelskou atmosféru a zvolil velmi dobrý způsob jak téma podat tak, aby si z něj nové myšlenky odnesli jak účastníci, kteří se o značky a marketing již zajímají, tak ti, kteří jsou zatím na začátku.
(Kamil Pavlíček)

Fotogalerie

Detail kurzu: http://www.naucmese.cz/kurz/letem-svetem-znacek


Projekt provozuje CONSO EMINENS s.r.o. © 2017