Profesionálův průvodce po LinkedIn

21. 2. 2013
Profesionálův průvodce po LinkedIn

Zajímá vás, jak funguje LinkedIn? Jaké cílové skupiny ho nejčastěji používají nebo jak tuto síť využít v HR a marketingové praxi?
Po úspěšném workshopu LinkedIn – nástroj pro Váš business připravili Jana Filová a Jan Vašík další interaktivní seminář o této největší globální síti profesionálů.

Jana Filová

Marketing and R&D Specialist
Profesně se zaměřuje na digitální marketing, online výzkum chování uživatelů internetu a sociálních médií, výzkum a vývoj (VaV/ R&D) a inovace. Ve své práci využívá znalosti získané v průběhu vysokoškolských studií sociologie, ekonomiky a managementu, marketingu a inovací. Publikuje v online médiích, píše svůj blog http://janafilova.wordpress.com/. Na ukázky její práce se můžete podívat také prostřednictvím LinkedIn http://www.linkedin.com/in/janafilova.

Jan Vašík

Social Media Specialist
Honza se internetovým marketingem zabývá již od roku 2008. V průběhu času měl možnost působit nejen jako zadavatel, ale rovněž i jako dodavatel on-line marketingových řešení, a to díky společnosti Visio NetMedia, kterou založil. Díky těmto zkušenostem proto Honza dokáže stanovit nejen strategii a požadavky jednotlivých kampaní, ale také vyhodnotit jejich efektivitu a stanovit reálný přínos. Více o Honzovi se dozvíte na LinkedIn http://cz.linkedin.com/in/janvasik


Projekt provozuje CONSO EMINENS s.r.o. © 2017