Newsletter

11. 5. 2013
Newsletter

Dobrý den a ahoj všem,

jak se zdá, tak na nás jaro trošku pozapomnělo a léto naskočilo v plné polní. A jak příjemně prožít horké letní dny? Chce to speciální drink, který uhasí všechny touhy a bude vaším věrným parťákem. A my jsme pro vás jeden takový speciální namíchali. Nevěříte?

Léto v COWO je totiž takový long drink,namíchaný ze 3 ingrediencí:

  • Oslavy 1. narozenin COWO
  • Zbrusu nových kurzů a workshopů
  • Letního coworkingu

27. května budeme Pod Obrazy…

Budete taky? Zveme vás na oslavu 1. narozenin COWO! Potkáte se se spoustou inspirativních lidí, zavlníte se u pohodové hudby a společně zakrojíme hříšně dobrý dort. Ptáte se, co pro to musíte udělat? Stačí, abyste se zapsali na náš seznam hostů. A nepodceňujte včasný podpis – ať víme, jak velký dort máme připravit. Znáte to, kdo dřív přijde…

Buďte v obraze!

Zanechte nám svůj e-mail a my vás budeme pravidelně informovat

 

Červnový program přinese neokoukané kurzy

V COWO se děje spousta věcí, to se přece ví. Po Brně se už nějakou tu chvíli šušká, že se u nás chystá něco velkého. A Brno má pravdu! Dali jsme hlavy dohromady a přichystali jsme pro vás unikátní program plný parádních kurzů. Některé už znáte, mnoho z nich bude mít v moravské metropoli premiéru. Chcete vědět víc? Sledujte náš Facebook nebo web, brzy zveřejníme program!

Neseďte doma – prožijte léto v COWO!

Pracujete z domova? Vyměňte každodenní stereotyp a přijďte v létě pracovat s námi. Věřte nám, nebudete litovat! Sice to zní jako fikce, ale skutečně uděláte víc práce – a jako bonus získáte parťáky na oběd nebo na popracovní pivo. Neváhejte a ozvěte se. Třeba zrovna vám uspořádáme grilovačku na přivítanou!

Váš COWO tým


Projekt provozuje CONSO EMINENS s.r.o. © 2017