10 nástrojů, které vám dodají ten správný drive!

24. 7. 2014
10 nástrojů, které vám dodají ten správný drive!

Představujeme 10 online nástrojů, o kterých by měl každý profesionál vědět a dokázat je použít. Všechny je spojuje jedno – jsou dostupné online a dokáží nám ušetřit fůru času. Úspěnost zaručena. Takže ruku na myš, interaktivní prohlídka právě začíná…

Na začátku je potřeba si práci pěkně zorganizovat. Od toho tady máme…

1. Trello

Trello vám pomůže zorganizovat všechny vaše nápady a termíny pěkně na jedno místo. Zároveň vám umožní sledovat, jak jste na tom s postupem u jednotlivých projektů a kolik vám toho ještě zbývá.  Navíc, vypadá vážně cool! Taková online sdílená nástěnka.

2. Hackpad

Určitě znáte Google docs. Hackpad je jim dost podobný, jen je lepší pro spolupráci. Pro soukromé využití – zdarma. A to se vyplatí!

Dokázat si vytvořit dobrou pracovní atmosféru…

3. Coffitivity

Zažijte pocit jako v kavárně, ať už jste kdekoli. Seznamte se – Coffitivity. To je online zvukový záznam kvalitního kavárenského šumu, který vaši kreativitu rozhodně nenechá chladnou.

Nenechat se zbytečně vyrušovat…

4. RescueTime

RescueTime vám umožní zjistit, jak efektivně trávíte svůj čas na mobilu a počítači. Každý večer vám představí procentuální přehled aktivit, kterým jste se v průběhu dne věnovali. Pravda je občas krutá, ale nezbytná.

Hlavně na nic nezapomenout…

5. RememberTheMilk

To–do list s několika dalšími bonusy: Můžete synchronizovat na všech vašich přístrojích. Sdílejte úkoly s ostatními a nechte si poslat e-mail s věcmi, které zrovna hoří.

6. Evernote

Kdo by chtěl v dnešní pokrokové době všechny informace nosit v hlavě? Amatér! :) Od toho tady přece máme Evernote. Mějte je pěkně pohromadě – od vlastních poznámek přes webové stránky až po obrázky, oblíbenou hudbu a videa.

Neustále na sobě aktivně pracovat…

7. HabitForge

Vytváření nového návyku není žádný med, HabitForge vám pomůže sledovat, jak se vám v tom vede. Čekají vás drobné připomínky a motivační odškrtávání.

8. CreativeLife

Ať už se snažíte osvojit si nový kreativní koníček nebo nastartovat tvůrčí kariéru, tahle stránka vám nabízí bezpočet videokurzů, ve kterých můžete načerpat to nejlepší od profesionálů z mnoha oborů.

Aby vám nic neuteklo…

9. Feedly

Nejlepší RSS čtečka, která se aktuálně na trhu nachází. Nenechte si utéct už ani jednu novinku nebo článek z vašeho oblíbeného blogu.

10.  Pocket

Nemáte čas už ani na to si přečíst dokonalý tweet, který váš kamarád právě zveřejnil? Nevadí. Jedním kliknutím si ho uložíte do Pocket, kde si ho přečtete později – online i offline!

Seznamte se s dalšími 89 skvělými nástroji, které se stanou vašimi nepostradatelnými pomocníky.

Zdroj: www.themuse.com


Projekt provozuje CONSO EMINENS s.r.o. © 2017