8 „židlí“, na které se budete chtít posadit

3. 7. 2014
8 „židlí“, na které se budete chtít posadit

Jednou věcí z povinné výbavy každé kanceláře je Židle. Židle s velkým Ž. V coworkingových kancelářích nacházíme kromě klasiky i sedací pytle, gauče, křesílka… Freelanceři na nich prosedí většinu svého pracovního dne, a to by pak takové sezení mělo stát za to. A o tom, že i židle může být cool a vystihovat vaši osobnost, se přesvědčte níže.

1. Ferrari mezi židlemi
Připravte se, tohle je eso. Hermann Miller. Židle, ze které se vám nebude chtít vstát. Vyrobena pro provoz 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Posadíte se a vaše záda se rázem ocitnou v ráji.

2. Vysoký výkon zaručen
Pokud v sobě máte tolik energie, že chvilku neposedíte, pak pro vás bude mít tato pracovní stanice  zn. ideál. Nic už vám nebude bránit v tom, do toho v práci pořádně šlápnout a určitě s vámi nikdo nevyběhne!

 

3. V knižním objetí
S tímhle křesílkem máte svou oblíbenou knihu vždy po ruce! Stačí se pro ni natáhnout…

4. Pro radost z pohybu
Trávíte svůj čas nejraději na hřbetu motorových koní? Pak se vám bude líbit tento moto-kousek. A pozor… je pojízdný… takže se na něm můžete bezstarostně prohánět po prostoru.


 

5. Pandy v ohrožení!
V tomto případě mohou zarytí ochránci zvířat chránit pandy doslova vlastním tělem…

 

6. Cudnost především
O pohodlnosti tady nemůže být ani řeč, zato elegancí a stylem tahle židle přímo srší.

 

 

7. Pro nevyčerpatelné kreativce
Kreativní myšlení občas bolí… a v téhle židli musí bolet dvojnásob.

 

8. Pěkná zašívárna
Ocenili byste trochu více soukromí? S tímhle křesílkem si ho vytvoříte jedna dvě.  Výborná alternativa pro ty, kteří se občas potřebují „zašít“.

 

Nemusíte se bát, u nás v COWO máme velmi kvalitní kancelářské židle, nafukovací balón, měkké sedací kostky a pohodlný gauč. Na čem byste nejraději seděli vy? Napište nám svůj tip! :)


Projekt provozuje CONSO EMINENS s.r.o. © 2017