Jsme zpět a máme dalších 5!

30. 6. 2014
Jsme zpět a máme dalších 5!

Před nedávnem jsme vám naservírovali první dávku coworkingových vychytávek. Nelenili jsme a pátrali dál. Jsme zpět a máme pro vás dalších 5!  Světová coworkingová centra  nabízejí kromě prostoru pro sdílení přítomnosti, prostoru a hodnot taky…

1. Prostor pro hru

V San Francisku, v coworkingu PariSoma, mají místo klasických pracovních stolů stoly pingpongové. Smeťte po práci papíry ze stolu a vrhněte se s kolegy na pořádný turnaj!

2. Prostor pro detail
V Bostonském coworkingu si místní naplno vychutnávají každý detail. Krásné barvy, tvary, odstíny… Mají totiž k dispozici externí monitory od kterých je těžké odtrhnout oči.

Na stolech jich tam stojí hned několik. Jednoduše přijdete a připojíte se. A práce vám jde od ruky jedna radost. A na světě máme o důvod víc, proč pracovat ve sdílené kanceláři.

3. Prostor pro ničím nerušené sdílení
V kanceláři na Miami se pro změnu rozhodli, že svým klientům dopřejí absolutní klid při telefonování. Přímo do hlavní místnosti proto nastěhovali telefonní budku anglického stylu.

Už se nemusíte bát, že vás při soukromém telefonátu uslyší všichni kolegové a po zbytek dne budete mít na talíři jejich vtipné komentáře. A navíc… Když budete mít chuť si zanadávat, víte, kam jít…

4. Prostor, kde se cítíte jako doma
Ve světě sklízí úspěch i coworking, ve kterém máte pocit, jako byste pracovali u babičky v obýváku. Atmosféra “domova mimo domov” jednoduše frčí.

5. Prostor, kde je vám sladce
Co jiného na konec než… sladkou tečku? V několika coworkingových centrech čas od času pro ostatní někdo něco upeče a nechá to v kuchyňce pro potěchu všech mlsných jazýčků. Středa se vyhlásí dnem domácích dobrot a večer zůstanou na stole jen prázdné košíčky!

Jinde zase mají mísu plnou sladkostí. Za symbolickou cenu si tak kdykoli doplníte potřebnou čokoládovou energii.


Projekt provozuje CONSO EMINENS s.r.o. © 2017