Newsletter listopad 2014

4. 11. 2014
Newsletter listopad 2014

Krásné úterní ráno,

jak jsme avizovali v předchozím newsletteru, uspořádali jsme u nás v COWO grilovačku. Nachystali jsme výborné hovězí na burgery, spoustu salátů a kupu cupcaků. Z DEGU jsme si nechali dovézt výborné víno a pozvali své známé i neznámé. Přišli, popíjeli, jedli a diskutovali. Mrkněte na fotky a příště k nám přijďte taky ;-) A abychom nezapomněli! Moc děkujeme za pomoc Maru, Pavlovi, Mikovi, Jardovi a Mildovi.

Brněnská pobočka studentské organizace AIESEC chystá na konci listopadu konferenci pro začínající podnikatele? Pro aktivní studenty a mladé podnikatele je to jistě zajímavá příležitost potkat někoho, kdo se v podnikatelských vodách již nějakou dobu pohybuje a moc dobře ví, jak nejlépe nabídnout svůj výrobek či službu zákazníkovi. Pro ostřílené podnikatele je to zase možnost podělit se o zkušenosti a potkat šikovné studenty. Součástí akce bude i networkingový večer.

Adoptovali jsme! Že nevíte koho? Přeci sedačku v kině Scala. Je růžová a je celá jenom naše (ale nebojte se, vás na ni pustíme!). A taky jsme museli hned vyzkoušet, jak se na ní sedí. Přiznáváme dobrovolně, že kdyby neskončil film, užíváme si ji ještě teď. Takže neváhejte a utíkejte taky hned adoptovat nebo si alespoň koupit lístek na některý z filmů, které Scala promítá.

Víte, co koncem října a začátkem listopadu hýbalo Brnem? Přeci druhý ročník Marketing festivalu. Čtyři dny nabité neuvěřitelnou energií, znalostmi, možnostmi a příležitostmi. Marketéři a inovátoři ze všech koutů světa přijeli do Brna a předávali si know-how. My jsme byli u toho. Nejen, že jsme nasávali atmosféru a vstřebávali nové informace, ale taky jsme se podíleli na realizaci 1. festivalových novin! Začtěte se a zjistíte, jak skvělá akce to byla. Příští rok můžete být její součástí.

Mějte se krásně

zdraví vás COWO tým


Projekt provozuje CONSO EMINENS s.r.o. © 2017