Sháníme do týmu stážisty, chcete k nám?

11. 2. 2014
Sháníme do týmu stážisty, chcete k nám?

V COWO pracuje spousta šikovných lidí na volné noze. A spousta lidí se nás ptá, jak se dopracovali tam, kde jsou? Tak jsme si řekli, že do týmu přibereme 2 stážisty nebo stážistky, které si vezmeme pod křídla a nabídneme jim praxi. Takže pokud víte o někom, kdo by rád proniknul do tajů marketingu, nebo jste to i vy sami, ozvěte se nám!

Do čeho se namočíte?

Do tvorby webu, administrace wordpressu, FB, TW, PPC, SEO, grafiky, event marketingu – od každého trošku. Navíc získáte spoustu nových kontaktů a budete se potkávat se spoustou nejen úspěšných, ale taky moc fajn lidí. Budete mít volnou pracovní dobu, místo u nás v COWO a.. musíme ještě pokračovat? Je toho prostě spousta!

A jaké máme požadavky my?

Vlastně nic moc. Chceme dát příležitost nadšeným studentům, takže stážista byl měl být student nebo studentka (18+). Bylo by fajn, aby takový člověk neměl fóbii ze psaní (bude publikovat na blogu, na FB apod.) a měl by obstojně ovládat angličtinu. Samozřejmě budeme rádi, když takový člověk bude i samostatný a budeme se na něj moci spolehnout… ale to už zabíháme do detailů :) Zajímá vás to? Napište nám!

Neváhejte. Ze zájemců začneme vybírat již v pondělí 17.2.2014!

 


Projekt provozuje CONSO EMINENS s.r.o. © 2017