COWO Brno míří na TEDxBRNO 2015

22. 4. 2015
COWO Brno míří na TEDxBRNO 2015

V divadle Reduta to bude v polovině června hučet. Sejde se tam na 300 inspirativních a zajímavých lidí, z nichž zhruba 15 nám bude povídat o své vlastní červené cestě.

Zatím se můžeme těšit na Břetislava Svozila – úžasného pedagoga, který dětem ze základní školy v Deblíně i jejich rodičům ukazuje, že kvalitní vzdělávání může fungovat díky místně zakotvenému učení. Potkáme i Margaretu Křížovou – skvělou mentorku, která začínajícím podnikatelům pomůže s jejich byznysem. Vystoupí také Petr Váša – fyzický básník, který k veřejnému vyjadřování používá nejen svůj hlas, ale vlastně celé tělo. O dalších vystupujících se postupně budeme dozvídat na blogu TEDxu. My se nemůžeme dočkat.

Proto si raději už nyní nažhavte myš a čekejte na registraci. Ta se spustí v pondělí 27. dubna ve večerních hodinách. Rande s počítačem a s kvalitním internetovým připojením je v tento termín základem úspěchu.

A na koho se nedostane při oficiální registraci, má ještě šanci získat volňáska. Že netušíte jak? Mrkněte se přímo na blog TEDxBrno, přesnější informace vás zavedou do některé z brněnských kaváren ;-)

 

Těšíme se na Brno inspirativní!
váš COWO tým


Projekt provozuje CONSO EMINENS s.r.o. © 2017