Hledáme do týmu parťáka! Přidáš se?

5. 5. 2015
Hledáme do týmu parťáka! Přidáš se?

Hledáme do týmu parťáka nebo parťačku! Přidáš se?

Někdy se naše cesty ubírají směrem úplně jiným, než jsme původně plánovali. Proto i naše Kačka pomalu, ale jistě opouští útulnou náruč COWO Brno. A Monča zase nerada pracuje sama, tak si k sobě hledá minimálně stejně šikovného partáťáka nebo možná dva! Znáte někoho, kdo by rád proniknul do fungování coworkingového centra, nebo jste to i vy sami? Ozvěte se nám!

K čemu vlastně přičichnete?

Ke copywritingu, grafice, administrace wordpressu, FB, TW, event marketingu – od každého trošku. Získáte hromadu kontaktů a budete potkávat spoustu úspěšných a moc fajn lidí. Budete mít volnou pracovní dobu, stálé místo u nás v COWO, jednou týdně Mončiny cupcaky… a máme ještě pokračovat? Je toho prostě spousta!

Máme nějaké požadavky?

Vlastně ani ne nějaké specifické nebo náročné. Chceme dát příležitost nadšeným studentům, takže parťák by měl být student nebo studentka (18+). Je fajn, když nemáš fóbii ze psaní (publikování na blogu a FB je našim denním chlebem) a zvládáš alespoň základy angličtiny (někteří naši členové češtinu neovládají). Samostatnost a ochota při práci přemýšlet je tak nějak základem.

Máš zájem? Tak neváhej a vyplň náš formulář, ozveme se ti s podrobnostmi.

Chci být stážistou v COWO

  • Můžete připojit váš životopis nebo jiný soubor. Je to na vás :-)

 


Projekt provozuje CONSO EMINENS s.r.o. © 2017