Newsletter duben 2015

9. 4. 2015
Newsletter duben 2015

Krásný duben,

měsíc utekl jako voda a my vám chceme říct, co se v COWO dělo, děje a bude dít.

Na Velikonoce jsme si vzali volno a Den volných židlí jsme přesunuli na pondělí 13. dubna. Čas u nás běží hezky plynule a během jednoho dne stihnete mnohem víc práce než jindy. Napište nám prosím na ahoj@cowobrno.cz, v kolik byste se rádi stavili ;-)

Kurzy v COWO Brno

S každým jarem se vždy rodí něco něco nového. I u nás v COWO to začíná hučet jako v úle, protože u nás mají kurzy, workshopy a přednášky lektoři z Naučmese. Minulý týden u nás povídal Matouš Vinš o tom, jaké je to být dobrodruhem na plný úvazek. A na další kurzy se těšíme.

Abychom nezapomněli i na další kurzy, které u nás proběhnou, tak bychom rádi zmínili Coachingworld. Pomocí jeho výcviku se můžete stát profesionálním koučem i vy!

Soft Skills Marathon od UNIFERu

V sobotu 25. dubna se od 9.30 uskuteční první akce workshopového marathonu v UNIFERu (Zvonařka 5). Uběhněte další kilometr svého osobního marathonu s UNIFERem. Čeká vás 6 hodinových bloků zaměřených na jednotlivé měkké dovednosti jako je asertivní chování, obchodní dovednosti, osobní efektivita, podnikové myšlení a prezentační dovednosti. Tak se nezapomeňte přihlásit.

Mějte se krásně,

váš COWO tým


Projekt provozuje CONSO EMINENS s.r.o. © 2017