Newsletter listopad 2015

29. 10. 2015
Newsletter listopad 2015
 

Listopad přednáškový

Jak jsme již v minulém newsletteru slíbili, letošní podzim bude opravdu nabitý přednáškami a kurzy. Akce se neustále doplňují, sledujte prosím proto pozorně náš kalendář událostí a FB stránky!

A teď už konkrétně k tomu, na co se můžete tento měsíc těšit :)

První týden vás čekají hned tři různé kurzy. V úterý 3.11. vám Eva Kneblová prozradí, Jak udělat super dotazník a správně interpretovat data. Více o  semináři, ale i o přednášející a její další práci se dozvíte například na tomto videu.

Ve stejný den a také ve středu 4.11. pak proběhne celodenní seminář Pavla Ungra a Jana Kvasničky zaměřený na SEO a UX v praxi. Oba termíny kurzu jsou sice již plné, nicméně může se stát, že na poslední chvíli někdo odpadne. Pokud byste měli o kurz zájem, neváhejte se ozvat na mail a my vás zařadíme na seznam náhradníků :)

Ve středu 4.11. se dále uskuteční ještě první ze čtyř seminářů na téma Telefonování a emailová korespondence v němčině. V kurzu se naučíte nejen praktické fráze pro komunikaci, ale rozšíříte si i slovní zásobu. Konat se bude každou středu v listopadu od 17:15.

Sobotu 14.11. věnujeme ještě jednou cizím jazykům a to v rámci celodenního semináře Přijímací pohovor v němčině. Připravte se na práci v zahraničí a nenechte se u přijímacího pohovoru ničím zaskočit!

Prozatím poslední plánovanou listopadovou přednášku přednese Alexandra Ruberová v úterý 17.11. od 17h. Tématem bude Proč měřit a proč znát PR základní techniky? a přihlašovat se na ni můžete prostřednictvím odkazu (FB událost), nebo na našem mailu, minimální počet účastníků je 10. Přednáška proběhne v rámci Týdne podnikání 2015.

Každé pondělí po celý listopad i prosinec bude v Cowo nadále probíhat navazující Divadelní seminář hrajdivadlo.cz, o kterém jsme vás již informovali. Seminář je sice již v plném proudu, případné další zájemce ale jistě neodmítneme :)

Pojeďte s Cowo na Reactive Conference!

Pohled do zákulisí velkých společností jako je Netflix, Facebook, Twitter, Github a mnoha dalších, více než 25 speakerů a 500 hostů, 3 dny nabité přednáškami, workshopy a party (se spoustou piva ;) ), to vše vás čeká již 2.11. na Reactive Conference v Bratislavě. A protože i nás zajímá, jak to chodí v celosvětových firmách, rozhodli jsme se nabídnout vám slevu 10% na vstupenku. Co pro to musíte udělat? Pouze napište na ahoj@cowobrno.cz :)

Den volných židlí

A již tradičně nás krom seminářů čeká i v listopadu i Den volných židlí. Tentokrát vychází na poslední listopadové pondělí 30.11. Přijďte kdykoliv mezi 8-10h a pracujte u nás klidně až do večera. Připravena pro vás bude samozřejmě výborná káva a čaj na zahřátí :) Přihlásit se můžete na FB události.

Uspořádejte v COWO vlastní akci

Seminář, školení, přednáška, workshop… cokoli vás napadne a s čímkoli vám budeme moci vyjít vstříc, to uděláme.
www.cowobrno.cz/pronajem-prostoru

Váš COWO tým


Projekt provozuje CONSO EMINENS s.r.o. © 2017