Newsletter říjen 2015

14. 10. 2015
Newsletter říjen 2015

COWO v síti aneb Objevujeme svět :)

Růžová příšerka se konečně rozhodla zahodit svůj ostych a ukázat se světu. Proto nás nově najdete i na StartupBlink a brzy i na StartUs, sítích coworkingových center, startupů a dalších organizací, zajímavých nejen pro začínající podnikatele.

Jak se ti daří na volné noze?

To je otázka, která zajímá nejen portál nezávislých profesionálů Na volné noze, ale i nás. Pomožte ji zodpovědět vyplněním krátkého dotazníku, který je zcela anonymní a na jehož konci vás čeká malá odměna! Dotazník a další podrobnosti najdete zde.

Podzim plný vzdělávacích kurzů

Podzim se nám začal ukazovat ve vší své parádě a stejně jako jsou rozmanité barvy listí na stromech, tak pro vás chystáme i program plný různorodých přednášek a workshopů. A na co se můžete těšit?

V pondělí 19.10. si přijďte vyzkoušet divadelní improvizace, storytelling a přípravu inscenace na Intro k divadelnímu kurzu pro dospělé. Večerem, na kterém se dozvíte, jak bude kurz probíhat, vás provede lektor a improvizátor Ivo Klvaň.
Více informací a přihlášku najdete na uvedeném odkazu, nebo na hrajdivadlo.cz.

Dalším událostí, kterou můžete navštívit, je pak seminář Hany Wolf Maximalizujte svůj pracovní potenciál, který proběhne v sobotu24.10. Workshop je určen především pro ženy a dozvíte se v něm jak přehodnotit postoj sami k sobě, ale i třeba jak se správně prezentovat a bojovat s trémou při veřejných vystoupeních.

Na listopad pak pro vás chystáme tematicky zaměřené jazykové kurzy němčiny, které se vám jistě budou hodit v podnikání, ale třeba i přednášku na téma tvorby dotazníků a analýzy dat, nebo kurz SEO a UX. O tom ale více v dalším newsletteru :)

Den volných židlí

A již tradičně nás krom seminářů čeká v říjnu i Den volných židlí. Tentokrát vychází na poslední říjnové pondělí 26.10. Přijďte kdykoliv mezi 8-10h a pracujte u nás klidně až do večera. Připravena pro vás bude samozřejmě výborná káva a čaj na zahřátí :) Přihlásit se můžete na FB události.


Projekt provozuje CONSO EMINENS s.r.o. © 2017